Kilka słów o nas

 

Piszę dla Was ja, Magda – Mama dwuletniej Anastazji i nowonarodzonego Aleksandra, odkrywająca na nowo świat oczami dziecka. Swoje dzieci wychowuję w dwujęzyczności zamierzonej – mówię do nich po angielsku, a mąż po polsku. W wychowaniu inspiruję się m.in. metodą Montessori, ale dostosowuję ją do naszych potrzeb i możliwości. Przede wszystkim staram się podążać za dzieckiem i jego potrzebami. Zdobywając doświadczenie jako mama znalazłam ogromną przyjemność w tworzeniu własnych pomocy edukacyjnych, wymyślaniu zabaw, tworzeniu przestrzeni przyjaznej dziecku, które ułatwi jego harmonijny rozwój.

Uwielbiam ruch, taniec, muzykę, piękne miejsca, gorącą kawę z mlekiem owsianym i ciasto czekoladowe w każdej postaci. A co najważniejsze – uwielbiam być Mamą! I tym wspaniałym uczuciem oraz codziennie zdobywanym doświadczeniem chcę się dzielić z Wami, bo uważam, że wciąż jest wiele do powiedzenia w temacie rodzicielstwa.

Oprócz bloga, prowadzę również konto na Instagramie, gdzie pokazuję naszą dwujęzyczną codzienność i dzielę się pomysłami na spędzanie czasu z dzieckiem.