Usborne

Wprowadzając dwujęzyczność szukałam wartościowych pomocy edukacyjnych, które będą dla mnie wsparciem w nauce i przekazywaniu języka w sposób poprawny i wykorzystując bogate słownictwo. Tak trafiłam na brytyjskie wydawnictwo książek dla dzieci Usborne. Poznając ich ofertę moją pierwszą myślą było: „chcę mieć je wszystkie”! Nie dość, że wiele pozycji wydawnictwa zawiera sobie ogromną dawkę wiedzy i informacji, to jeszcze są one zaprezentowane w taki sposób, że zainteresują nawet dorosłego. Przedział wiekowy książek tęż jest bardzo szeroki – od najprostszych pozycji dla maluchów, przez inspirujące książki dla przedszkolaków, po bardzo wartościowe propozycje dla nastolatków.

Widząc jak wielki mają w sobie potencjał, postanowiłam nawiązać współpracę z wydawnictwem i zostać tzw. Independent Usborne Organiser. Przed czasami pandemii organizowałam w przedszkolach i szkołach kiermasze książek dla dzieci i rodziców, wraz z warsztatami czytelniczymi dla uczestników. To było dla mnie niesamowite doświadczenie! Przy okazji bardzo dobrze poznałam książki. Z wielu z nich korzystam w codzienności, czytając je swoim dzieciom i korzystając z zawartego tam słownictwa.

Obecnie prowadzę przede wszystkim sprzedaż internetową. Z radością doradzam rodzicom w wyborze odpowiednich pozycji dla dzieci, więc jeżeli szukacie czegoś wspaniałego dla swoich pociech – napiszcie do mnie! 🙂

kontakt@mamaispolka.pl